کارگاه یک‌روزۀ «مرگ و معنا»

ارسال شده در: اخبار, برنامه‌های انجمن, کارگاه‌ها | 7 | تعداد بازدید: 2,932

انجمن‌علمی فلسفۀ دین ایران با همکاری دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) و دانشگاه خوارزمی کارگاه یک‌روزۀ «مرگ و معنا» را با تدریس دکتر رضا اکبری (دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام)) و دکتر قدرت‌الله قربانی (دانشگاه خوارزمی) پیرامون نظریات مربوط به زندگی پس از مرگ، رابطۀ معنای زندگی و مرگ و مسئلۀ شر برگزار می‌کند. برای ثبت‌نام در این کارگاه که روز پنج‌شنبه مورخ ۲ بهمن در دو نوبت صبح (۸:۳۰ تا ۱۲) و عصر (۱۳:۳۰ تا ۱۷) برگزار می‌شود، لطفاً فرم زیر را تکمیل نمایید (در صورتی که پیش‌تر برای حضور در جلسات دیگری فرم را تکمیل کرده‌اید، با انتخاب گزینۀ مربوطه صرفاً علاقمندی به حضور در این کارگاه را ثبت نمایید)

حضور در این کارگاه هزینه‌ای نخواهد داشت، ولی افرادی که متقاضی دریافت گواهی حضور هستند، به شرط حضور کامل در کارگاه، مبلغ ۲۰۰ هزار تومان در وجه انجمن پرداخت خواهند کرد. لازم به ذکر است این مبلغ برای توسعۀ فعالیت‌های انجمن‌علمی فلسفۀ دین ایران به‌کار گرفته خواهد شد و مدرسان کارگاه وجهی را در قبال این کارگاه دریافت نخواهند کرد. اطلاعات شمارۀ حساب انجمن در اینجا قابل مشاهده است.

ثبت‌نام در این کارگاه به پایان رسیده است.

فایل پوستر با کیفیت بالا

7 دیدگاه

 1. سارا سعیدی

  سلام و عرض ادب
  با احترام. من علاقمند به شرکت در کارگاه مرگ و معنا هستم . چهار سال پیش در کارگاهی چند روزه درباره فلسفه مرگ با پروفسور Sami Pihlström شرکت کرده‌ام و حال بسیار مشتاقم در این باره دیدگاه فیلسوفان مسلمان بشنوم.
  پیشاپیش سپاسگزارم.
  سارا سعیدی

 2. معصومه سلیمانی بدربانی

  سلام و احترام
  بنده علاقه‌مند به شرکت در کارگاه مرگ و معنا هستم. مشتاقانه تمایل دارم که دیدگاه دکتر قدرت اله قربانی و دکتر رضا اکبری را در ارتباط با این مسئله بشنوم. با تشکر از شما

 3. معصومه سلیمانی بدربانی

  سلام و احترام
  بنده علاقه‌مند به شرکت در کارگاه مرگ و معنا هستم. مشتاقانه تمایل دارم که دیدگاه دکتر قدرت اله قربانی و دکتر رضا اکبری را در ارتباط با این مسئله بشنوم. با تشکر از شما
  معصومه سلیمانی بدربانی

  • انجمن‌علمی فلسفۀ دین ایران

   شما می‌تونید از طریق توضیح داده شده در بالا نسبت به ثبت‌نام اقدام کنید.

 4. سجادزنگنه تبار

  باسلام خواهان دانستن دیدگاه دکتر اکبری در این زمینه هستم.

 5. حمیدرضا

  سلام
  امکان دریافت فایل صوتی این جلسه هست؟

  • انجمن‌علمی فلسفۀ دین ایران

   سلام بر شما
   قرار شده فایل تصویری کارگاه‌ها به‌نحو غیرعمومی در اختیار علاقمندان قرار بگیرد. اخبار تکمیلی خدمتتان اطلاع داده می‌شود.

دیدگاهی بنویسید

  +  68  =  77